Plandeki Białystok

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem plandek na każdy wymiar. Nasza oferta jest naprawdę bardzo szeroka i obejmuje plandeki od najmniejszych przyczepek, po duże samochody ciężarowe, banery reklamowe czy wyposażenie ogrodowe.

Pozostań na tej stronie, żeby dowiedzieć się więcej lub od razu zapraszamy do kontaktu telefonicznego, żeby dowiedzieć się więcej na temat naszych plandek. Wykorzystujemy materiały tylko najwyższej jakości, co daje Państwu gwarancję komfortowego użytkowania przez lata. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana.

➤ Tworzymy plandeki w każdym rozmiarze i dowolnym przeznaczeniu dla klientów z Białegostoku i okolic.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

  • plandeki do przyczepek, naczep, przyczep, maszyn rolniczych itp.,
  • Plandeki kontenerowe,
  • Plandeki do wywrotek,
  • Zabudowy samochodowe,
  • Plandeki samochodowe dla pojazdów tandemowych,
  • Plandeki na altany, tarasy itp.
Plandeki Białystok

Plandeki na wymiar Białystok

Wykonujemy dowolne plandeki pod każdy wymiar zlecone przez klienta.

Jakie plandeki na wymiar produkujemy
dla klientów z Białegostoku?

Duże możliwości

Oczkowanie plandek

Nasze usługi są bardzo szerokie, a jedną z dodatkowych usług jest oczkowanie plandek. Jest to szczególnie przydatna funkcja dla plandek z kategorii motoryzacja. „Oczka” znacznie ułatwiają zamontować plandekę. Oczkowania wykonujemy z odpornego na rdzę materiału.

Zgrzewane krawędzie

Krawędzie plandek są miejscem najbardziej narażonym na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Zgrzewanie krawędzi sprawia, że te newralgiczne miejsca stają się dwa razy bardziej odporne. W ten sposób naszym plandekom zapewniamy dużą trwałość i wytrzymałość na długi czas.

Plandeki z oknami

Plandeki z oknami sprawdzają się świetnie w namiotach oraz wyposażeniu altan. Jeżeli chcieliby Państwo kupić taką plandekę z oknami, to wykonamy taką. Okna produkujemy z przezroczystej folii wysokiej jakości. Ma ona wysoką odporność i pozwala na komfortowe użytkowanie.

Wielokolorowe projekty

Przy każdym zamówieniu cechuje nas indywidualne podejście. Tworzymy plandeki na miarę do różnego rodzaju przyczep, naczep, samochodów czy budynków i wyposażenia ogrodowego. Oferujemy Państwu wiele kolorów do wyboru, co na pewno pozwoli wyróżnić się.

Plandeka reklamowa

Jeżeli prowadzą Państwo własną firmę, to szczególnie polecamy plandeki reklamowe, które mogą mieć wpływ na ciągłe rozwijanie Państwa marki. Aby budować markę należy nieustannie się promować za pomocą najróżniejszych kanałów. Jednym z nich jest plandeka reklamowa.

Plandeki w Białymstoku

Dlaczego my?

Jesteśmy wiodącym producentem plandek na wymiar o różnym przeznaczeniu. Nasza oferta jest bardzo szeroka, ale nieustannie dodajemy nowe usługi, żeby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Wszystkie oferowane produkty objęte są gwarancją. Zapraszamy do kontaktu!

Jakość
Wytrzymałość
Terminowość
Gwarancja

Certyfikowna stal

W produkcji plandek wykorzystujemy jedynie stal najwyższej jakości, która gwarantuje fachowość.

Stabilne materiały

Wykorzystujemy materiały wyprodukowane w Europie, co jest gwarancją najwyższej jakości wykonania.

Doświadczony zespół

Produkcja plandek na wymiar dla klientów z Białegostoku to kawał naszego życia. Jesteśmy czołowym producentem plandek.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami