Plandeki specjalistyczne

Materiał plandekowy dzięki swojej niezwykłej wytrzymałości znajduje zastosowanie w wielu obszarach życia i działalności gospodarczej. Przedsiębiorstwo Gajda Plandeki zajmuje się również produkcją specjalistycznych i nietypowych plandek przygotowywanych na indywidualne zamówienie. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

  • maty do MMA,
  • siatki sceniczne,
  • wkłady do basenów z PCV,
  • membrany na biogazowanie.

PLANDEKI NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE

Przygotujemy dla Państwa również plandeki na specjalne zamówienie.

Maty do MMA

Oferujemy profesjonalne maty do MMA oraz innych sportów walki. Są to laminowane maty, które pokryte są gumowym materiałem. Maty przylegają doskonale do podłoża, dzięki czemu nie przesuwają się podczas walki. To również doskonały materiał, by po treningu go łatwo zdezynfekować oraz wyczyścić. Największą zaletą zastosowania takiego rozwiązania jest również jego niska cena.

Siatki sceniczne

Siatki sceniczne oferowane przez firmę Gajda Plandeki doskonale sprawdzą się jako tło, zadaszenie, ale również jako zasłona podczas imprezy plenerowej. Oferowane przez nas siatki sceniczne dostępne są w wielu różnych rozmiarach, a także kolorach. Wykonana jest z tkaniny trudnopalnej, która jest również dźwiękochłonna. Jest to również element posiadający wysokie walory estetyczne. W oferowanym przez nas produkcie istnieje możliwość wykonania otworu drzwiowego.

Wkłady do basenów z PVC

Jedną z plandek specjalistycznych, którą znajdziecie Państwo w naszej ofercie jest wkład do basenów z PVC. Wystarczy zamontować wkład na wybetonowaną nieckę basenową. Materiał ten jest niesamowicie wytrzymały, dlatego też jesteśmy przekonani, że posłuży Państwu śmiało przez co najmniej kilkanaście sezonów. To doskonały produkt, który sprawdzi się podczas wypoczynku całej rodziny.

Membrany na biogazownie

Biogazownia to coraz popularniejsze rozwiązanie, które zdobyło już ogromną rzeszę zainteresowanych osób. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, poszerzyliśmy naszą ofertę o membrany na biogazownie. Zajmujemy się ich produkcją, ale również montażem. Gwarantujemy szczelność każdej przygotowanej przez nas membrany. Materiały, z którego są wykonane posiadają właściwości antyelektrostatyczne oraz mniejszy współczynnik przepuszczalności gazu. Powłoka membran na biogazowanie jest również zabezpieczona przeciwko pleśniom, grzybom czy wilgoci.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami