Reklama na plandekach

Firma Gajda Plandeki  oferuje szeroki wachlarz usług związanych z plandekami reklamowymi. Ten rodzaj reklamy doskonale wpływa na rozpoznawalność marki. Auto, na którym znajduje się plandeka reklamowa zauważalne jest codziennie przez tysiące osób. Warto również dodać, że im większa flota z marką firmy na plandece tym jej skuteczność jest jeszcze większa.

Proponowana przez nas reklama na plandekach drukowana jest dzięki tuszom renomowanych firm, dlatego też gwarantujemy ich wytrzymałość. Najpierw zaprojektujemy dla Państwa wybraną reklamę, a następnie zrealizujemy projekt poprzez jego wydruk oraz montaż.

IMG_20170522_130928

Większa rozpoznawalność Twojej firmy

Dzięki tej formie reklamy rozpoznawalność Twojej firmy wzrośnie w niewyobrażalnym tempie, co przełoży się na poprawienie jej zysków!

Reklama na plandekach - poznaj naszą ofertę

Reklama na plandekach oferowana przez firmę Gajda Plandeki dotyczy popularnych banerów reklamowych, ale także plandek na samochodach czy naczepach. Na samym etapie zlecenia jakiekolwiek plandeki należy zastanowić się, czy nie warto pokusić się o dodanie loga swojej firmy. To zawsze przyniesie pozytywne efekty!

Na jakich plandekach można umieszczać reklamę?

Dlaczego warto?

Masz pytania? Skontaktuj się z nami