Naprawa plandek Łomża

Na co dzień zajmujemy się produkcją plandek dla lokalnych klientów, ale oprócz tego w naszej ofercie znajdziecie Państwo również serwis plandek – szycie, klejenie i profesjonalną naprawę. Plandeki z czasem się zużywają, a zmienne warunki klimatyczne w Polsce mają na to zużycie ogromny wpływ. Wiele osób decyduje się wówczas na zakup nowej plandeki, ale nie zawsze jest to konieczne. Zdarza się, że często zużyte plandeki można dużo taniej naprawić na najwyższym poziomie.

Doskonale wiemy w jaki sposób fachowo naprawiać plandeki, ponieważ zajmujemy się tym od wielu lat. Mamy ogromne doświadczenie!

Uszkodzeniom plandek często są narażone samochody ciężarowe w sytuacjach włamaniowych. Podczas kradzieży plandeki są chociażby rozcinane. Możemy naprawić większość uszkodzeń.

naprawa plandek łomża

Naprawa i serwis plandek w Łomży

Zajmujemy się kompleksową naprawą zużytych i uszkodzonych plandek w mieście Łomża. Naprawiamy nie tylko uszkodzenia mechaniczne, ale również wymieniamy i naprawiamy elementy montażowe i osprzęt niezbędny w plandekach.

Plandeki samochodowe

Naprawa plandek przeznaczonych do samochodów osobowych typu pickup lub plandek do przyczepek.

Plandeki ciężarowe

Naprawa plandek przeznaczonych do aut ciężarowych (TIR), a nawet maszyn rolniczych jak przyczepy, siewniki itp.

Naprawa billboardów

Naprawimy billboardy, które uległy uszkodzeniu. Zamiast wymieniać na nowe, zadbaj o środowisko i zregeneruj stare billboardy.

Naprawa osłon tarasowych

Usuniemy defekty z osłon tarasowych i dużych plandek ogrodowych. Zadbaj o atrakcyjność swojego ogrodu i zaoszczędź pieniądze.

Namioty reklamowe

Odrestaurujemy plandekę namiotu reklamowego. Zamiast regularnie wymieniać na nowe, wybierz regenerację.

Naprawa plandek Łomża - FAQ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami