Plandeki Ostrołęka

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości plandek na każdy wymiar dla klientów z Ostrołęki i okolic. Nasza oferta jest bardzo szeroka i w jej skład wchodzą między innymi małe plandeki na przyczepki, a także duże plandeki na naczepy czy jeszcze większe hale namiotowe.

Zostań na tej stronie, żeby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty lub od razu zadzwoń i zapytaj o nasze usługi. W naszej pracy korzystamy jedynie z najwyższej jakości materiałów, co daje Państwu pewność, że zamówione produkty na pewno spełnią oczekiwania.

➤ Tworzymy plandeki w dowolnym rozmiarze i przeznaczeniu dla klientów z Ostrołęki i okolic.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

  • Plandeki samochodowe,
  • Plandeki do naczep, przyczep, maszyn rolniczych i sprzętu specjalistycznego,
  • Plandeki do wywrotek,
  • Plandeki kontenerowe,
  • Plandeki na altany, tarasy itp.,
  • Plandeki dla pojazdów tandemowych,
  • i wiele, wiele innych!
Plandeki Ostrołęka

Plandeki na wymiar Ostrołęka

Wykonujemy dowolne plandeki pod każdy wymiar zlecone przez klienta.

Jakie plandeki na wymiar produkujemy dla klientów z Ostrołęki?

plandeki na wymiar ostrołęka

Duże możliwości

Oczkowanie plandek

Jedną z dodatkowych usług jest oczkowanie plandek. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ oczka znacznie ułatwiają korzystanie z plandeki. Jej montaż staje się o wiele prostszy niż zazwyczaj!

Zgrzewane krawędzie

Krawędzie plandeki to miejsce najmocniej narażone na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Zgrzewane krawędzie znacznie zwiększają wytrzymałość plandeki, co znacznie wydłuża jej żywotność.

Plandeki z oknami

Bez żadnego problemu wykonamy okna w plandece. Wykorzystujemy do tego bardzo wytrzymałą folię, która pozwala na komfortowe użytkowanie. Okna idealnie sprawdzą się w altanie lub namiocie.

Wielokolorowe projekty

Indywidualne podejście do klienta to nasz priorytet. Czasami klienci mają życzenie, żeby plandeka była w jakimś oryginalnym kolorze. Dysponujemy bardzo szeroką gamą kolorów dla naszych plandek.

Plandeka reklamowa

Prowadząc własną firmę należy nieustannie dbać o jej promocję. Dzisiaj idealnym do tego miejscem jest Internet, ale nie warto zapominać o standardowych formach reklamy jak plandeka reklamowa.

Plandeki w Ostrołęce

Dlaczego my?

Na rynku producentów plandek jesteśmy jedną z wiodących marek. Ponadto znajdujemy się w Twojej okolicy więc to tylko ułatwia cały proces współpracy. Do realizowanych zamówień podchodzimy z najwyższą starannością. Mamy duże wsparcie techniczne dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu. Nasi pracownicy dysponują ogromnym doświadczeniem!

Jakość
Wytrzymałość
Terminowość
Gwarancja

Certyfikowna stal

Korzystamy jedynie ze stali najwyższej jakości.

Stabilne materiały

Nie korzystamy z materiałów wątpliwej jakości.

Doświadczony zespół

Jesteśmy czołowym producentem plandek.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami