Plandeki samochodowe Łomża

Plandeka samochodowa to niezbędny element każdego kierowcy, który chce zadbać o transportowane materiały. Głównym zadaniem plandeki jest ochrona materiałów przed niesprzyjającymi warunkami jak słońce, wiatr, deszcz czy śnieg. Nasza firma od lat zajmuje się produkcją plandek, które charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Każdego dnia wykorzystujemy nasze kwalifikacje i doświadczenie, żeby zadowolenie klientów było jak największe.

➤ Tworzymy plandeki samochodowe w każdym rozmiarze i dowolnym przeznaczeniu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

  • plandeki do naczep, przyczep,
  • zabudowy samochodowe,
  • plandeki kontenerowe,
  • plandeki do wywrotek,
  • plandeki samochodowe dla pojazdów tandemowych.
plandeki samochodowe łomża

BEZKONKURENCYJNA JAKOŚĆ!

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który składa się z wysokiej jakości maszyn od znanych producentów. Dzięki temu możemy dostarczać starannie wykonane plandeki w miejscowości Łomża i Twojej okolicy.

Oryginalne plandeki samochodowe w Łomży

Od lat zajmujemy się produkcją plandek z dużym podziałem na kategorie i jedną z nich jest motoryzacja. Obsługujemy wiele firm transportowych i klientów indywidualnych. Tworzymy plandeki na auta osobowe, auta dostawcze, auta ciężarowe, a także na budynki. Dysponujemy zautomatyzowaną linią produkcyjną oraz studiem graficznym, którem może przygotować na Państwa plandekę oryginalny wzór, co pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Produkujemy zróżnicowane plandeki, które charakteryzuje najwyższa jakość!

plandeka na auto dostawcze

Wiele możliwości

Oczkowanie plandek

Jedną z usług jakie wykonujemy jest oczkowanie plandek. Dzięki takiemu rozwiązaniu montaż plandeki staje się o wiele łatwiejszy. Ponadto późniejsze użytkowanie plandeki również staje się prostsze. Oczkowania wykonujemy z materiału odpornego na powstawanie rdzy.

Plandeki z oknami

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Jeżeli będą zainteresowani Państwo plandeką z oknami, wykonamy taką. Do tworzenia okien wykorzystujemy wysokiej jakości przezroczystą folię, która pozwala na komfortowe użytkowanie. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane.

Zgrzewane krawędzie

Krawędzie plandek to jedno z najbardziej narażonych na uszkodzenia miejsc. W naszej pracy staramy się zapewniać tym miejscom jak największą wytrzymałość na uszkodzenia dzięki profesjonalnemu zgrzewaniu, co dwukrotnie zwiększa ich wytrzymałość.

Różnokolorowe projekty

Wszystkie plandeki tworzymy na wymiar i dostosujemy do potrzeb klienta. Z tego względu oferowane przez nas plandeki oferowane są w wielu kolorach, które pozwalają wyróżnić się i przykuć uwagę potencjalnych klientów.

Plandeka reklamowa

Aby rozwijać swój biznes musisz stale szukać różnych kanałów do reklamy. Jednym z nich jest skorzystanie z plandeki reklamowej, które pozwalają na umieszczenie reklamy Twojej firmy. Nasze plandeki wykonujemy z najwyższej jakości materiałów!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami