Plandeki samochodowe

Plandeka samochodowa to materiał, którego zadaniem jest chronienie produktów znajdujących się w środku przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak wiatr, deszcz czy śnieg. Nasza firma zajmuje się produkcją plandek od wielu lat. W codziennej pracy korzystamy przede wszystkim z naszego doświadczenia oraz kwalifikacji naszych pracowników. Zajmujemy się produkcją plandek samochodowych o dowolnym rozmiarze i dowolnym przeznaczeniu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

  • plandeki samochodowe dla pojazdów tandemowych,
  • zabudowy samochodowe,
  • plandeki kontenerowe,
  • plandeki do przyczep, naczep,
  • plandeki do wywrotek.

BEZKONKURENCYJNA JAKOŚĆ!

W codziennej produkcji wykorzystujemy nasz park produkcyjny, który składa się z maszyn najwyższej jakości znanych firm. Dzięki temu uzyskujemy bezkonkurencyjną jakość produkowanych plandek!

Wyróżnij się na tle konkurencji!

Jako firma zajmująca się od wielu lat produkcją plandek – posiadamy solidne zaplecze produkcyjne. Składa się ono ze zautomatyzowanej linii produkcyjnej plandek, ale również profesjonalnego studia graficznego. Nasi graficy przygotują dla Państwa projekt, który pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. Możemy produkować zróżnicowane plandeki samochodowe, które są najwyższej jakości.

Wiele możliwości

Oczkowanie plandek

Dodatkową opcją oferowaną przez naszą firmę jest oczkowanie plandek. Jest to przydatna cecha, która pozwala na łatwiejszy montaż plandeki, ale również jej późniejsze użytkowanie. Oczkowania wykonane są z odpornego na rdzę materiału.

Plandeki z oknami

Jeśli byliby Państwo zainteresowani wykonaniem plandeki z oknami – zachęcamy do kontaktu. Wykonamy plandeki z oknami, które wykonane są z przezroczystej folii i która zapewnia jej komfortowe użytkowanie.

Zgrzewane krawędzie

Krawędzie plandek to jedno z najbardziej newralgicznych miejsc. Aby zapewnić im największą wytrzymałość na uszkodzenia, nasze plandeki mają zgrzewane krawędzie, co podwójnie zwiększa ich trwałość

Różnokolorowe projekty

Każdy nasz projekt jest szyty na miarę i dostosowywany do potrzeb naszego klienta. Dlatego też oferowane przez nas plandeki dostępne są w wielu zróżnicowanych kolorach, które pozwolą na przykucie uwagi zainteresowanej osoby.

Plandeka reklamowa

By budować swoją markę musisz stale się promować, dlatego też zachęcamy do skorzystania z opcji plandek reklamowych, które pozwolą na umieszczenie reklamy Twojej firmy. Wykonywane są z trwałych materiałów, dzięki czemu będą pięknie prezentowały się przez lata!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami